تحلیل تکنیکال کفپارس 1401/01/29 (آموزش بورس اصفهان)

تحلیل تکنیکال کفپارس 1401/01/29 (آموزش بورس اصفهان)

نماد در مسیر صعودی خوبی قرار گرفته و فردا (29 فروردین 1401) به مرز مهم اشباع خرید می رسد و تکلیفش معلوم خواهد شد. ضمن اینکه مقاومت 400 تومان و مرزهای مهم فیبو هم بصورت مقاومت را همگی به همراه مرز اشباع خرید در پیش رو دارد. این مرز و گذشتن از آن خیلی مهم هست و اوج رشد یک سهم می تواند از این قسمت شروع شود. اندیکاتور قدرت روند خریدارها هم صعودی می باشد و حاکی از روند افزایشی خریدارها در روزهای گذشته است. البته فردا می تواند با یک واگرایی منفی روبرو شود و اصلاح کوتاه مدت، که تمامی این موارد بستگی به روند کل بازار هم خواهد داشت. نکته منفی نماد شناوری بالای آن هست که از رشد سریعش جلوگیری می کند. اهداف و مقاومتهاش روی نمودار مشخصه. اگر یه سهم از نظر بنیادی در حال ارتقا باشه (فروش و سودسازی خالص) و خریداران هم متوجه این موضوع باشن آنقدر به مرز اشباع خرید خواهد رسید و اصلاح خواهد کرد تا بالاخره به اندازه کافی خرید بشه و بعد اوج بگیره و به هدف نهایی برسه. یه سهم ممکنه همون بار اول ازین مرز بگذرد و اوج بگیره و این بستگی به شناخت و کشف بازار از اون داره. اهداف و مقاومتهاش رو نمودار مشخصه. مدیریت سرمایه را در معاملاتتون فراموش نکنید. 

تحلیل در هیچ صورتی سیگنال خرید و فروش نبوده و صرفا نظر کارشناس آن است و بدیهی است که تصمیم گیرنده نهایی شما خواهید بود. تمام تحلیل های فضای مجازی و سایر، صرفا باید بصورت مشورت استفاد ه نمایید.

با ثبت نام در کارگزاری آفتاب درخشان خاورمیانه (شعبه اصفهان) از آموزشهای رایگان بورس بصورت حضوری و آنلاین استفاده نمایید.

سامانه ثبت نام غیرحضوری کارگزاری آفتاب درخشان خاورمیانه (اصفهان)

آفتاب بورس (آموزش بورس و رمز ارز اصفهان)

به کانال ما بپیوندید

اینستاگرام https://instagram.com/aftabbourse_esfahan


جهت آشنایی با خدمات ویژه کارگزاری آفتاب درخشان خاورمیانه (اصفهان)  کلیک  نمایید. 

 ثبت نام در وبینار تحلیل فروش شرکتهای تولیدی (زمان 14 و 21 اردیبهشت ماه 1401) 

لینک ثبت نام دوره آموزشی تکنیکال مقدماتی (حضوری و آنلاین)

جدیدترین کلاس ها

نمایش همه

اگر به دنبال راهی برای کسب درآمد بیشتر هستید... اگر می‌خواهید در کنار معاملات و فعالیت‌های اقتصادی خود، د

  • روز های کلاس
  • ساعت های کلاس
  • کد کلاس 5
0تومان

با ما همراه باشید