خدمات سبدگردانی

معرفی سبدگردان آسمان

یکی از راههای سرمایه گذاری غیرمستقیم در بورس، استفاده از شرکتهای سبدگردانی تحت نظارت سازمان بورس می باشد. این روش برای افرادیکه زمان کافی و یا دانش تحلیل ندارند، بسیار مناسب و پرکاربرد می باشد ولیکن انتخاب یک شرکت سبدگردان با بازده مناسب، همواره یکی از دغدغه های این طبقه از سرمایه گذاران می باشد.

شرکتهای سبدگردان فعال و پربازده معمولا با استفاده از صندوقهای تحت مدیریت خود، بازدهی سبدهایشان را به نمایش می گذارند. 

شرکت سبدگردان آسمان (سهامی خاص) با هدف مدیریت دارایی اشخاص حقیقی و حقوقی در مرداد ماه سال 1390 با شماره ثبت ۴۱۱۶۶۰ تاسیس شد و با کسب مجوز سبدگردانی از سازمان بورس و اوراق بهادار فعالیت خود را آغاز کرد.

این مجموعه در 10 سال گذشته همواره تلاش کرده است تا با تکیه بر دانش، تجربه و سوابق مدیران و کارشناسان خود مناسب‌ترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری را شناسایی کرده و در جهت افزایش دارایی سرمایه‌گذارانش بهره‌برداری کند تا از این طریق تجربه خوشایندی از سرمایه‌گذاری را برای مشتریانش رقم بزند. خدمات شرکت در قالب صندوق‌های سرمایه‌گذاری و سبدهای اختصاصی به سرمایه‌گذاران سراسر کشور ارائه می‌شود. 

شرکت سبدگردان آسمان در مجموع  شش صندوق با انواع در سهام، مختلظ، درآمد ثابت و بازارگردانی را مدیریت می کند. جهت آشنایی با این صندوقها و بازده آنها به لینک صندوقهای شرکت سبدگردان آسمان و بازده آنها    مراجعه نمایید.


جهت سرمایه گذاری توسط شرکت سبدگردان آسمان با شماره 09367879480 تماس حاصل نمایید.

 

 

 

جدیدترین کلاس ها

نمایش همه

اگر به دنبال راهی برای کسب درآمد بیشتر هستید... اگر می‌خواهید در کنار معاملات و فعالیت‌های اقتصادی خود، د

  • روز های کلاس
  • ساعت های کلاس
  • کد کلاس 5
0تومان

با ما همراه باشید